Nicielnice

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: TK N001
  • Producent: GLIMAKRA
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 99,00 zł

Poliestrowe struny nicielnicowe Texsolv do różnego rodzaju krosien, to nicielnice o tzw. zamkniętym oczku o różnych długościach oraz wielkościach oczka, które należy dostosować do posiadanego krosna. Nicielnice sprzedawane są w kompletach po 100 szt. i wyjściowo są połączone i związane klipsem w odpowiednim kolorze. Po założeniu na listwę nicielnicy można je rozciąć i uzyskać pojedyncze struny, co umożliwia swobodne przesuwanie ich lub zdejmowanie w zależności od ilości nicielnic koniecznych do użycia w danym projekcie tkackim.

Opis systemu Texolv znajduje się na stronie producenta www.texsolv.se

System Texsolv składa się z trzech głównych części i jest kompletnym rozwiązaniem pasującym do wszystkich typów krosien. Składa się z: unikalnego systemu poliestrowych nicielnic, kompletnego systemu podpinania, łączenia ruchomych części krosna: sznurek z oczkami oraz zatyczki blokujące w kształcie strzały i kotwicy. System Texsolv jest testowany i używany na całym świecie, zastępując dotychczasowe nicielnice sznurkowe czy metalowe oraz wiązanie za pomocą zwykłych sznurków.

Jeśli posiadasz "firmowe krosno", zwłaszcza marki Glimakra, można podać nazwę i postaramy się dopasować odpowiedni rozmiar nicielnic.

Nicielnice sprzedawane są w kompletach po 100 szt.

Rozmiary (długość nicielnicy, wielkość oczka w mm): 160/12, 205/12, 220/12, 280/12, 300/64, 540/12

Czas oczekiwania do 2 tygodni