Nicielnice

Dodaj recenzję:
  • TK N001
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 64,00 zł

Poliestrowe struny nicielnicowe Texsolv do różnego rodzaju krosien, to nicielnice o tzw. zamkniętym oczku o różnych długościach oraz wielkościach oczka, które należy dostosować do posiadanego krosna. Nicielnice sprzedawane są w kompletach po 100 szt. i wyjściowo są połączone i związane klipsem w odpowiednim kolorze. Po założeniu na listwę nicielnicy można je rozciąć i uzyskać pojedyncze struny, co umożliwia swobodne przesuwanie ich lub zdejmowanie w zależności od ilości nicielnic koniecznych do użycia w danym projekcie tkackim. Opis systemu Texolv znajduje się na stronie producenta www.texsolv.se System Texsolv składa się z trzech głównych części i jest kompletnym rozwiązaniem pasującym do wszystkich typów krosien. Składa się z: unikalnego systemu poliestrowych nicielnic, kompletnego systemu podpinania, łączenia ruchomych części krosna: sznurek z oczkami oraz zatyczki blokujące w kształcie strzały i kotwicy. System Texsolv jest testowany i używany na całym świecie, zastępując dotychczasowe nicielnice sznurkowe czy metalowe oraz wiązanie za pomocą zwykłych sznurków.
Jeśli posiadasz "firmowe krosno", zwłaszcza marki Glimakra, można podać nazwę i postaramy się dopasować odpowiedni rozmiar nicielnic.
Nicielnice sprzedawane są w kompletach po 100 szt. Rozmiary (długość nicielnicy, wielkość oczka w mm): 160 / 12 - 62 zł 205 / 12 - 64 zł 220 / 12 - 64 zł 280 / 12 - 64 zł 300 / 64 - 82 zł 540 / 12 - 88 zł

Czas oczekiwania do 2 tygodni