4.06 Fantazyjne barwienie wełny

Dodaj recenzję:
  • WAP 0022
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 270,00 zł

4 czerwca, godz. 15.00 - 19.00

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty barwienia wełny. Wyjątkowe, bo wyjątkowe będą zawsze ich efekty - oryginalne, fantazyjne kolory.

Uczestnicy zapoznają się ze sposobami i etapami farbowania różnych surowców wełnianych: włóczki, czesanki.
Na warsztatach skorzystamy z amerykańskich farb firmy Jacquard, z których każdy uczestnik skomponuje swoją własną paletę barw. Uczestnicy samodzielnie zabarwią każdy z przykładowych surowców, na których pojawi się wiele kolorów, w różnych odcieniach i gradacjach. Wykonane prace pozostaną własnością uczestników.


W ramach warsztatów przewidziany jest wstęp teoretyczny (m.in. o różnych rodzajach wełen, o kolorach i mieszaniu barw) oraz wiele informacji praktycznych wynikających z dużego doświadczenia prowadzącej (m.in. jak się zachowuje wełna, co zrobić, żeby się nie sfilcowała, czego unikać, aby uzyskać pożądany efekt).

Prowadząca: Justyna Karolczak - fascynatka barwienia i przędzenia wełny. Zamienia runo w cieniutkie i kolorowe motki inspirowane kolorami natury. Tka gobeliny i robi na drutach. Wszystko kręci się u niej wokół wełny. Prowadzi blog yarnandart.blogspot.com


Czas trwania: 4 h
Cena: 270 zł

Miejsce: Pracownia Hobby-Wełna, ul. Kasprzaka 42, Poznań
Po zakończeniu warsztatów uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu. 
Zakup warsztatów wiąże się z akceptacją Reguaminu Warsztatów znajdującego się poniżej w załączniku.